Студії, проведені етнопсихологом Віктором Фіалковським у РОУНБ

Срд, 12/07/2016 - 20:50

УСВІДОМ СЕБЕ УКРАЇНЦЕМ!

Олесь Поліщук, для "Голосно"

 

Так називалися студії, проведені етнопсихологом днями Віктором Фіалковським у обласній бібліотеці. Точніше назвати захід лекцією-семінаром. Зокрема, йшлося про прадавні духовні вчення та психотехніки, котрі можуть бути корисними воякам АТО (особливо колишнім воякам з метою їх психологічної і духовної реабілітації).
- Мета студій - це формування у відвідувачів грунтовних знань про етнос та про національний характер, - розповідає сам Віктор Фіалковський.- Бо зараз уряд більше думає про новорічно-Різдвяні свята, аніж про захист наших вояків. 
Захід у РОУНБ організувала Тетяна Сергіюк із "Просвіти". Студії відвідали читачі бібліотеки, журналісти, старшокласники й студенти, а також самі просвітяни. 

Віктор Фіалковський - це дослідник дохристиянської культури, лектор ідеолого-просвітницької тематики полку "АЗОВ", автор публікацій у часописах "Сварог" та "Апокриф".
- Вважаю, що на сьогодні дана тематика є дуже актуальною, - підкреслює Наталія Савчук, викладачка української мови у Рівненському методичному колледжі. - Я православна християнка, і водночас цікавлюся українськими звичаями та обрядами. Вважаю, що український народ так розколотий насамперед через мовне питання. 
Віктор Фіалковський ще говорив про відповідальність перед собою та перед українським етносом, про дисципліну й самодисципліну. Прикметно, що самодисципліна виховувалася і під час студій - їх учасники отримали чіткі рекомендації вимкнути мобільні телефони та заздалегідь записати свої запитання до ведучого. Очевидно, нова наука етнопсихологія, котра вчить самодисципліні й відповідальності - це перспективне явище, яке може змінити не лише українські світоглядні парадигми, а й заново осмислити й проаналізувати усю світову історію і, звісно, зуміти чітко усвідомити уроки історії!

 

Олесь ПОЛІЩУК.     

 

Сторінка  Віктора Фіалковського у Фейсбуці - https://www.facebook.com/ViktorFialkovskyi

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.