Трамп-пам-пам

Чтв, 11/10/2016 - 14:16

Здібності нашого багатостраждального народу до політичної аналітики вражають від виборів до виборів. Саме глибинне розуміння політичних та економічних процесів всередині країни та у глобальних світових масштабах спонукає українців щоразу робити зважений усвідомлений вибір на користь прагматичних конструктивних постатей, далеких від корупції та популізму. Завдяки цьому якісний склад нашого основного законодавчого органу – Верховної Ради України, відтак – Уряду, а також органів місцевого самоврядування дозволяє втілювати складні, але ефективні реформи, досягати динамічного зростання економічних показників та посилення впливу України на зовнішньополітичній арені.

Наша мудрість і далекоглядність, прискіпливі критерії та глибока оцінка програм політичних партій можуть бути зразком для таких недосконалих на своєму шляху до демократії країн, як Німеччина, Великобританія, а тим більше – Сполучені Штати Америки.

Лише політично недосвідчені, позбавлені будь-якого розуміння процесів виборці з менш інтелектуально розвинутих країн не готові прислухатися до авторитетної оцінки, яку дають тим чи іншим кандидатам будь-якого рівня українці. А результатом такої легковажності стають обрані такими народами парламенти, президенти, прем'єри цих держав, котрі не дотягують до стандартів українського політика середньої руки за жодним із критеріїв – від уміння аргументовано і грамотно висловлюватися до належного матеріального та фінансового стану. А звідси – і тяжкі наслідки для економік, демократичних цінностей і добробуту населення цих держав.

На тлі нашої квітучої України, народ якої давно навчився обирати собі гідну владу, ці люди мали б замислитися: «Що з нами не так? Чи правильно ми живемо? А головне: чи правильно ми обираємо?» І звернутися із цим запитанням до нас, українців. Однак, у їхні немудрі голови, на прикрість, не приходить ця світла думка.

Тепер через недолугих американців українці мають Трампа президентом Америки. Як їх взагалі допустили до виборів? І що тепер буде з Україною?..

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.