Маленьких рівнян запрошують на «Різдвяні зустрічі з копами»

  • АНОНСИ
Суб, 01/13/2018 - 15:38

Завтра, 14 січня, з 12:00 до 15:00 маленькі рівняни матимуть нагоду потрапити на «Різдвяні зустрічі з копами». На майдані Короленка (навпроти Рівненської обласної бібліотеки) діти зможуть покататися у справжньому поліцейському автомобілі та отримати приємні подарунки, солодощі та сувенірну поліцейську продукцію.

Крім цього, усі охочі зможуть неформально поспілкуватися з офіцерами патрульної поліції, вживу побачити та перевірити на міцність їхнє спорядження, розпитати про особливості служби, а також в ігровій формі оновити знання ПДР, поспілкуватися про безпечну поведінку з дітьми та просто весело та корисно провести час разом із патрульними. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному з'явиться нова фотозона з льоду (ВІДЕО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.