Рівняни зможуть побачити Ірину Білик без гриму

  • АНОНСИ
Срд, 01/10/2018 - 17:55

Зірка вітчизняного шоу-бізнесу приїде до Рівного 27 лютого в рамках Всеукраїнського туру «Без гриму. Краще. Про любов»! Концерт співачки відбудеться в МПК «Текстильник».

На глядачів очікує велика концертна програма – збори пісень, написаних співачкою в різні роки, але об'єднаних однією темою, – любові, адже тільки любов, на думку Ірини, завжди об’єднує серця.

Прихильників Ірини Білик чекає незвичайна і особлива програма, адже для цього туру багато зроблено ексклюзивного. Спеціально була підібрана абсолютно нова команда музикантів, що складається із справжніх профі своєї справи, адже усі пісні Ірини повинні відрізнятися ідеальним звучанням, щоб прихильники могли сповна насолодитися вже улюбленими і зовсім новими піснями. Родзинку додадуть абсолютно нові екзотичні музичні інструменти, які ніколи до цього не були використані в шоу Ірини Білик.

Квитки від 150 до 800 грн на сайті gastroli.ua https://gastroli.ua/en/events/irina-bilik-rivne

Довідки за тел. 0987033709.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.