Завтра у Рівному прикрашатимуть «ялинку свідомості та активності»

  • АНОНСИ
Втр, 12/26/2017 - 09:56

27 грудня у Рівному відбудеться Всеукраїнська акція «Ялинка свідомості та активності, або Чого бажають українці в новому році». Удачі, миру, процвітання, квартиру, авто чи яхту – чого бажають українці собі та Рівному в новому році? Команда ВІ «Активна Громада» дізнається в рівнян про їхні прагнення. Акція проходитиме на майдан Незалежності з 12:00 до 14:00.

Під час заходу усі бажаючі рівняни зможуть нарядити ялинку іграшками з активностями та написати свої побажання Рівному та Україні у 2018 році. Найбільш активні рівняни отримають пам'ятні сувеніри від Інституту «Республіка». 

Мета акції – актуалізувати питання цінностей, свідомого вибору та дізнатися думку про те, що ж насправді українці хочуть побажати собі та своїм громадам у новому році.

Окрім Рівного, акція паралельно проводиться ще в 25 містах по всіх куточках країни. Організатори запрошують долучитися мешканців міста, громадських активістів, ЗМІ та всіх небайдужих. Акція проходитиме в межах проекту «Активна Громада: право вибору».

Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО «Інститут Республіка».  

Проект «Активна Громада: право вибору» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічні ранки у Рівненському драмтеатрі вперше відбуватимуться біля ялинки з легендою

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.