Анастасія Левкова презентує у Рівному книжку про дорослішання на початку століття

  • АНОНСИ
Втр, 12/05/2017 - 15:00

7 грудня, о 18.30 Книгарня «Є» та «Видавництво Старого Лева» запрошують рівнян на презентацію книжки Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця» за участі авторки. Модераторка - Олександра Вісич.

Оповідачка роману – дівчина 14-18 років, школярка в маленькому українському містечку (хтозна, може, у містечку на Рівненщині?), а потім студентка київського вишу, – веде щоденник про своє повсякдення. У цьому віці відбувається стільки всього: кохання й «створення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування – передусім у собі, але, врешті-решт, прийняття себе та інших такими, як вони є.

Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою... Тільки все це відбувається не зараз – Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю.

- Я писала «Старшокласницю. Першокурсницю» для підлітків, – каже Анастасія Левкова, – бо вважала, що маю чим із ними поділитися, але з відгуків бачу, що вона великою мірою зачепила й моїх ровесників – усіх тих, чиє дорослішання припало на початок 2000-х років.

Книжка показує атмосферу, в якій формувалося те покоління, представники якого потім були активними учасниками двох Майданів і осмислено переживають усі ті події, які нині відбуваються у нашій країні.

Адреса Книгарні «Є»: м. Рівне, вул. Короленка, 2.

Тел.: (0362) 26 39 41.
Вхід вільний.

Книжка буде цікавою підліткам та дорослим, усіх, хто переживає зараз або пам'ятає про колишні свої підліткові закоханості, шкільне життя, дружбу, вибір професії та все те, що супроводжує життя 14-18- річних людей.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.