У Рівному урочисто відкриють українсько-німецький рік мов

  • АНОНСИ
Пон, 11/13/2017 - 16:47

20 листопада, о 12:30, на базі НВК № 12 у Рівному відбудеться урочисте відкриття українсько – німецького року мов. Спільний рік мов буде проведено впродовж 2017 – 2018 н.р. та завершиться у липні 2018 року проведенням міжнародного Освітнього конгресу.      

Рік мов стане платформою для передачі  сучасної культури, освітніх стандартів, європейських цінностей, посилення німецької мови в Україні та української мови в Німеччині. Рік мов передбачає  також численні цікаві, змістовні заходи у навчальних закладах Рівного.

У святі відкриття року мов та Етнофорумі візьмуть участь учні та учителі 17 навчальних закладів Рівного з німецькою мовою навчання. Учні візьмуть участь у мовних інтерактивних майстернях, майстер – класах, конкурсах, квесті під час проведення Етнофоруму, а на святі учасникам буде запропоновано виступ Шкільного Європейського клубу НВК № 12.

На урочисте відкриття року мов запрошені представники влади, Гете – Інституту, методисти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, члени обласного осередку німецького товариства. 

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.