У Рівному відбудеться «Вечір симфонічної та фортепіанної музики»

  • АНОНСИ
Пон, 11/13/2017 - 13:10

16 листопада, у четвер, у Рівненській обласній філармонії відбудеться «Вечір симфонічної та фортепіанної музики» за участі В`ячеслава Гершовича (Монте-Карло, фортепіано) та симфонічного оркестру РОФ, диригент – Юрій Скрипник.

Програма концерту:

І відділ:

К.Дебюссі – 4 прелюдії:

«Danseuses de Delphes», «Collines d`Ancapri», «Des pas sur la neige», «Ce qu`a vu le vent»

М.ОХАНА – етюд «Cadenses libres»

Равель – Сонатіна:

«Modere», «Mouvement de Menuet», «Anime d`uoest»

ІІ відділ:

Концерт для фортепіано з оркестром N2 соль-мінор французького композитора Каміля Сен-Сан (в 3-х частинах).

Для довідки:

18-річний Слава Гершович народився у Франції в музичній родині. З народження хлопець цікавився класичною музикою. У 2007 році почав навчатися у «Académie de Musique Rainier III» (Монако) в класі Міхаеля Дежардіна. У віці 11 років він вперше виступив у залі Яші Хейфета у Вільнюсі. У 2008 році виграв перші премії у двох міжнародних конкурсах: «Флейм» у Парижі та «A.GI.MUS» у Сан-Ремо. А вже у 2013 році він вперше зіграв «Концерт для фортепіано та оркестр № 1» Дмитра Шостаковича з Каннським оркестром та дав велику частину концертів зі своїм братом Давидом Геараном-Гершовичем.

У його творчому доробку: II премія та спеціальний приз за кращу інтерпретацію романтичної п’єси 7-го Міжнародного конкурсу Клода Боннтона, 3-тя премія міжнародного конкурсу Клода Кана. Це дозволило йому грати в знаменитій «Salle Gaveau» у Парижі.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.