Рівнянам покажуть фільм про Праведника народів світу Якова Сухенка

  • АНОНСИ
Пон, 11/13/2017 - 11:49

14 листопада о 14:00 у конференц-залі готелю «Мир» (м. Рівне, вул. Міцкевича, 32) відбудеться презентація анімаційного фільму «Людина з обличчям», присвяченого Праведнику народів світу Якову Сухенку, який у час Голокосту рятував євреїв у м. Рівне. Праведник народів світу — це почесне звання, що присуджується державою Ізраїль тим, хто в роки Другої світової війни в окупованій нацистами Європі рятував євреїв від знищення. Яків Сухенко — один із 2 573 українців, які у часи війни допомагали євреям врятуватися і удостоїлися цього звання.

- Ми не змогли встановити реальне обличчя цієї людини, однак впевнені, що у моральному сенсі Яків Сухенко був «людиною з обличчя»”, яка  поплатилася своїм життям за порятунок інших, - пояснюють творці фільму.

Організатори показу: Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка» за підтримки Rosa-Luxemburg-Stiftung в Україні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У краєзнавчому музеї вшанували пам’ять жертв Голокосту на Рівненщині

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.