Рівнян запрошують переглянути мелодраму «Капітан Фантастік»

  • АНОНСИ
Суб, 10/21/2017 - 12:45

Завтра, 22 жовтня, о 15:00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться перегляд захоплюючої мелодрами «Капітан Фантастік» (США, 2016) з Вігго Мортенсеном в головній ролі, який зірвав десятихвилинну овацію на Канському кінофестивалі, де стрічка була відзначена номінацією «Особливий погляд».

Це історія про самітника, який повертається у цивілізацію. Прийняти таке рішення для героя зовсім не просто, особливо, якщо протягом багатьох років його будинком були хащі лісу, позбавлені будь-яких зручностей. Втім, у героя просто не залишається вибору – у нього шестеро дітей, які повинні отримати досвід спілкування з ровесниками до того, як їм доведеться зіткнутися із сучасним суспільством віч у віч. Але чи готове велике сімейство до подібного випробування? Про це ви дізнаєтесь переглянувши фільм.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.