Завтра у Рівному відкриють пам'ятник «Просвіті»

  • АНОНСИ
Птн, 10/13/2017 - 10:31

Завтра, 14 жовтня, о 12:30 у міському парку культури та відпочинку ім. Т.Шевченка (неподалік від кафе "На гірці") у Рівному відбудеться урочисте відкриття та освячення пам’ятного знаку-фігури «Просвіті» - одній  із найстаріших громадських організацій міста та України.

Зведення пам’ятного знаку відбулося за вагомого сприяння міської влади, депутатського корпусу Рівненської міської ради, управлінь освіти та культури Рівненського міськвиконкому, просвітянських осередків закладів освіти м.Рівного.

Поява в мистецько-патріотичному просторі міста крилатої фігури Жінки-Просвіти, Берегині української духовності є символічною, адже в 2017 році Рівненська «Просвіта» святкує 100-літній ювілей.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.