У Рівному вчетверте стартує етнофестиваль «Лірницька Покрова»

  • АНОНСИ
Чтв, 10/12/2017 - 14:06
За два дні до свята Покрови Пресвятої Богородиці  у Рівному стартує унікальний етнографічний проект – фестиваль «Лірницька Покрова у Рівному», який у нашому місті проходитиме уже вчетверте. У програмі фестивалю –  майстер-класи, круглий стіл «Лірницька традиція Білорусі, Польщі та України: історія, практика, перспективи», заключний концерт лірників та кобзарів,   танці під ліру та безпосередньо лірникування і кобзарювання на вулицях .
 
Тож 14 жовтня у  центрі міста, а також поблизу храмів рівняни побачать «вуличних музикантів з минулого» — лірників та кобзарів, які співатимуть псалми та балади на епічну та релігійну тематики.
 
Участь у фестивалі візьмуть лірники та кобзарі з Білорусі, Польщі та України, а Рівне та Рівненщину на ньому представлятимуть  - Андрій Ляшук, Юрій Сковкін та Дмитро Кузьмич. 
 
14 жовтня о 18:00 год у Виставковій залі Міського Будинку Культури відбудеться заключний святковий концерт фестивалю. Запрошуємо усіх! Вхід вільний. 
 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.