На Рівненщині пройде обласний фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!»

  • АНОНСИ
Срд, 10/11/2017 - 14:25

До 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії на Костопільщині лунатимуть повстанські пісні. Адже 14 жовтня в урочищі Гутвин відбудеться обласний фестиваль патріотичної пісні «Героям слава!».

Близько 20 колективів iз різних районів Рівненської області виступатимуть на місці постою Головного Командування Української Повстанської Армії у 1942-1943 роках.

Також під час заходу діятиме військова польова кухня. Гості зможуть скуштувати волонтерський куліш, самобутні національні страви, приготовані костопільськими господинями, а також відвідати курені.

Початок о 13 годині.

Нагадаємо, саме у Гутвині у жовтні 1942 року розпочалась історія Української Повстанської Армії. Тут відбувся перший з’їзд вояків УПА. Тут розташовувався Головний штаб УПА і проводився вишкіл вояків. Штаб був досить добре законспірований, з обмеженим доступом і постійно охоронявся. У цій околиці також було крайове видавництво підпільних видань повстанців.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.