У Рівному відбудеться свято вулиць Петра Могили і Коперніка

  • АНОНСИ
Срд, 10/11/2017 - 13:25

14 жовтня о 12.00 у Рівному відбудеться свято вулиць Петра Могили і Коперніка.

Вже третій рік поспіль  у день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці мешканці вулиць Петра Могили і Коперніка запрошують рівнян на свято своїх вулиць. Ініціатор свята і його основний меценат – ТОВ «Рівень» ЛТД (директор Мар’ян Года).

Вулиці П.Могили і Коперніка є одними із старих вулиць Рівного, де збереглись частково цегляні будинки початку ХХ ст., а його найбільш відомою історичною будовою є старе приміщення Рівненської пивоварні, відомого пивзаводу «Бергшлос» місцевого підприємця Г.М.Пісюка.

Найактивнішу участь у підготовці і проведенні свята беруть його мешканці – дорослі і діти, які продемонструють свої таланти у співі і танцях, організують  цікаві розваги і конкурси, частуватимуть власноруч виготовленими  смаколиками.  На святі частуватимуть козацьким кулішем і звичайно найсмачнішим рівненським пивом.  До участі у святі запрошені народні майстри.  Концертну програму вестиме відомий  рівненський шоумен Руслан Алексіюк.

У сквері біля пам’ятника Богомолову будуть демонструватись виставки із історії м. Рівне, а також виставки  старожитностей рівненських антикварів.

Однією з найактивніших організаторів цього свята є мешканка цього району Олена Павлівна Козицька, яка  організувала навколо себе понад 50 жінок і дітей, які і будуть головними господарями на святі.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.