Рівненські письменники «варитимуть СУП»

  • АНОНСИ
Чтв, 10/05/2017 - 10:22

У Рівному готуються до літературної події  - всеукраїнського фестивалю «СУП-культура». Його відновили після кількарічної перерви. Літературні дійства триватимуть із 6 по 8 жовтня і відбуватимуться на різних локаціях – у бібліотеках, кав’ярнях, пабах (бо ж по часу це співпадає з «Октоберфестом») і просто неба.

Так, поети і письменники варитимуть суп у переносному і прямому значенні, влаштовуватимуть батли, запросять на ніч еротичної літератури і на «Літ-ру Року». Серед гостей фестивалю будуть, зокрема,  Сергій Гридін, Сергій Прилуцький, Артем Полєжака, Євгенія Чуприна, Сергій Прилуцький, Леся Мудрак, Дмитро Лазуткін  та інші.

- Програма фестивалю дуже насичена. Так, 6 жовтня, о 17 годині резиденцією СУПників стане кафе «Ланч». Чи не вперше дійство відбуватиметься на кухні. У великій каструлі варитиметься суп, а до процесу його приготування долучатимуться письменники й поети, які  презентуватимуть свої книжкові новинки. Оскільки учасників у нас багато, для кожного відводимо 10 хвилин. По тому заплановані вечірні читання просто неба. А вже о 21 годині у кав’ярні «Арка»  розпочнеться ніч еротичної літератури. Спеціальними гостями будуть  два арт-угрупування - «Ахіллес і черепаха»  та «Козирні дами», - розповідає голова Рівненської організації Національної спілки письменників Ірина Баковецька. - Наступного дня у нас запланована «Літ-ра Року». Це скорочення від слова «література», ну а щодо «року», то мова йде про музичний напрям. Тож будуть виступи поетів і музикантів, майстер-класи і «вільний мікрофон». Тим часом у неділю влаштовуємо «Вояж Київ-Луцьк-Рівне», адже якраз цього дня в Україні відбуватимуться одразу три подібні заходи.

Джерело: ДЕНЬ

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.