«Само-гонка» у Рівному: учасникам пропонують спробувати свої сили у змаганнях

  • АНОНСИ
Пон, 09/25/2017 - 11:21

Уже втретє у Рівному відбудеться «Само-гонка». Цього року учасникам пропонують спробувати свої сили у низці цікавих перешкод.

– Для професійних спортсменів попонуємо трек на 7 кілометрів із силовими перешкодами, з навантаженнями і складнішими завданнями. Буде трек і простіший на три кілометри. Хоч він і простіший, але не менш цікавий, – розповідає організатор екстремального забігу «Само-гонка» Андрій Тадай.

Цікаво, що цього року «само-гонщики» змінюють локацію. Тепер гонка відбудеться на «Щасливому». У звязку із тим, що до озера доволі далеко, то із гонки довелося виключити озеро Басів кут. Але це, за словами, організаторів не вплине на цікавіть гонки.

«Само-гонка» стартує 1 жовтня.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.