Через сильні дощі у Рівному переносять «Бульба-фест»

  • АНОНСИ
Суб, 09/23/2017 - 16:01

Фестиваль-ярмарок «Бульба-фест», який мав відбутися у Рівному вже цими вихідними переноситься на 30 вересня та 1 жовтня. Причина – складні погодні умови, які прогнозують на найближчі дні.

Як повідомив Рівненський обласний центр з гідрометерології, найближчими вихідними на Рівненщину насувається циклон, який за собою несе сильний дощ, зливу та грози.

Як зазначили організатори «Бульба-фесту» захід в першу чергу проводиться для рівнян та гостей міста, а в дощ та холод, відвідувачів відповідно не буде. 

– Просимо віднестися до ситуації з розумінням та завітати на фест наступними вихідними, бо буде смачно, весело та сонячно!, – кажуть організатори «Бульба-фесту».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відзавтра Рівненщину накриють проливні дощі

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.