Рівнян запрошують на прем'єру психологічного трилеру

  • АНОНСИ
Чтв, 09/14/2017 - 14:37

Відсьогодні, 14 вересня, у кіноцентрі "ЕРА" у Рівному прем'єра психологічного трилеру "Мати!" з Дженіфер Лоуренс та Хав'єр Бардем у головних ролях.

У Мультиплексі також можна переглянути такі новинки, як "Вартові джунглів", "Емоджі муві", "DZIDZIO Контрабас" та "Воно".

У стрічці "Мати!" розповідається про сімейну пару, яка живе спокійним життям. Вона відновила старий будинок, кожну його деталь. Вона вселила в нього справжнє життя. Але йому цього мало. Коли одного разу вночі в їх будинок проситься переночувати старий незнайомець, він без будь-яких коливань пускає цього мандрівника. Через деякий час приходить і жінка – дружина старого. І вони збираються затриматися довше, ніж на одну ніч. Вона не довіряє незнайомцям, щось від них відштовхує. Вона навіть знаходить фотографії свого чоловіка в сумці старого. Але він, схоже, дуже хоче, щоб його улюблений будинок знову був повний людей, знову жив. І він оживе.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.