Рівняни можуть безкоштовно відвідати семінари на тему підприємництва

  • АНОНСИ
Втр, 09/12/2017 - 10:14

ГО «Платформа взаємодій «Простір» та ГО «Агенція сталого розвитку міста» запрошують усіх рівнян, власників малого та середнього бізнесу, підприємців та тих, хто лише мріє про власну справу, на цикл семінарів, присвячених розвитку підприємництва та лідерства.

20 вересня – семінар на тему «Жінка в бізнесі. Вибір бізнес-ідеї. Відкриття власної справи». Спікер - Анна Петрова, засновниця та генеральна директорка Startup Ukraine, засновниця Selfmade Woman Community, авторка конференції Enterpreholic! та бізнес-табору Made in Ukraine, власниця та авторка коворкінгу KyivWorking

«У мене дуже соціальний бізнес», – каже Анна Петрова. Її мета – навчити якомога більше людей проактивного мислення: не чекати, поки ситуація зміниться, а змінювати її. «Саме підприємці можуть врятувати нашу країну», – переконана Анна.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162,  Open Office. Час 14:00 - 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/wuHwsggZ3vIXC2rC3

Кількість місць обмежена розміром аудиторії

21 вересня – семінар на тему «Співпраця з контролюючими органами. Трудове та податкове законодавство». Лектори – Юридична компанія «Лінія права», одні з найкращих експертів в галузі корпоративного права, адвокат  Ногачевський Віктор та адвокат Камінський Руслан, а також експерт в галузі податкового законодавства Тирак Тарас. Під час семінару слухачі отримають знання щодо оформлення та ведення документації бізнесу, у трудовому та податковому законодавстві.

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162,  Open Office. Час 14:00 - 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації: https://goo.gl/forms/AsGfWF3597IX616e2

Кількість місць обмежена розміром аудиторії

5 жовтня – семінар на тему «Семінар технології для залучення та утримання клієнтів». Лектор - маркетолог-експерт Павло Алексієвич. На семінарі учасники дізнаються тонкощі у роботі із клієнтами – щодо їх пошуку, залучення та утримання, створення програм лояльності. Дізнаються про сучасні системи роботи із клієнтами, а також як здійснювати ефективну рекламу у соціальних мережах (SMM).

Місце проведення: м. Рівне, вул. Соборна, 11, ауд. 162,  Open Office. Час 14:00 - 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації:   https://goo.gl/forms/z7BPhXyC0VXro9iC2   

Кількість місць обмежена розміром аудиторії

12 жовтня – Форум «Гендерна рівність у місцевому економічному розвитку. Жіноче лідерство. Обмін досвідом від успішних жінок міста». Під час заходу учасники матимуть змогу отримати знання та перейняти досвід успішних спікерів:

•    Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній «Реноме»

•    Яна Кравчук, лікар-косметолог, керівник «Медичний центр «Яни Кравчук»

•    Юлія Шигорева,  директор Рівненського ЦНАПу

•    Леся Савчук , керуюча  Рівненської філії КБ «ПриватБанк»

•    Спікер від Львівської бізнес-школи.

Місце проведення: м.Рівне, вул. Соборна, 112.  Skybar Manhattan, час 14:00 - 18:00

Участь безкоштовна. Форма для реєстрації:  https://goo.gl/forms/SF6Q5j0spJ1Li85o1  

Кількість місць обмежена розміром аудиторії

За більш детальною інформацією слідкуйте в анонсах на сторінці в Фейсбук 

Всі заходи підготовлено в рамках реалізації гендерної ініціативи «Розвиток жіночого підприємництва. Жіноче лідерство. Подолання гендерної нерівності серед керівників підприємств та фізичних осіб-підприємців м.Рівне шляхом залучення жінок у місцевий економічний розвиток». Реалізація ініціативи стала можлива за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримала спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).  Зміст заходів є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.