Завтра рівняни зможуть вийти на "прогулянку з ангелами"

  • АНОНСИ
Суб, 09/09/2017 - 12:23

10 вересня, у неділю, у Рівному відбудеться День Народження книги рівненської письменниці Ольги Лук’янової. О 18:00 у Skybar Manhattan рівнян запрошують на презентацію душевно-емоційний збірки художніх новел авторки «ДЕНЬ, КОГДА АНГЕЛЫ ВЫХОДЯТ НА ПРОГУЛКУ».  

Вхід вільний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни можуть насолодитися картинами бельгійського художника

«ДЕНЬ, КОГДА АНГЕЛЫ ВЫХОДЯТ НА ПРОГУЛКУ» - це маленькі епізоди з реального життя, зафіксовані на рівні почуття, слова і звуку. Вони щирі, відверті і дуже людяні. У них багато мудрості і доброти. А ще – життєвої правди. 

Вічні цінності: любов до близьких і далеких, старих і малих, до природи, віра, надія, кохання і мрії, співчуття і співпереживання, активна, але не показна доброта, творення краси навколо себе, – ось змістове наповнення сюжетів. 

У творах живе сучасність і минуле, які злилися настільки, що породжують дивовижні хитросплетіння у людських долях. 

Довідково:
Ольга Лук’янова – психолог, експерт з аромапсихології, ароматерапії, аромаеротики, аромаестетики, автор книги «Чудесные Ароматы и Ароматные Чудеса. Живая Аромапсихология», педагог, бізнес-тренер, мама трьох дітей. Її професійні доробки можна знайти на її персональному сайті vivasaninter.com

Ольга живе в м.Рівне, має три вищі освіти і різноманітні захоплення. Але на перших місцях у цьому довгому списку стоять люди, рослини і квіти. 

Вона не втомлюється дивуватись і захоплюватись фантазією Творця, який з великою любов’ю створив Людину і подарував їй цей світ, в якому є абсолютно усе для щастя і гармонії. 
Невтомна і натхненна, вона присвятила своє життя лікуванню поранених людських душ, і щедро ділиться знаннями, як творити справжні чудеса своїми думками і вчинками.

Новели у збірці написані російською та українською мовами.

Коментарі

"...рівнян запрошують на презентацію душевно-емоційний збірки художніх новел авторки «ДЕНЬ, КОГДА АНГЕЛЫ ВЫХОДЯТ НА ПРОГУЛКУ» А назву українською не можна написати ?? МСені цікаво, чи у будь-якій іншій країні, коли презентують книжку, написану не державною мовою, її так в оригіналі і називають ??? Українці !! Схаменіться ! Полюбіть Україну !!

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.