Жителів Рівненщини запрошують "змінити історію" Дубенського замку

  • АНОНСИ
Втр, 08/22/2017 - 16:09

У неділю, 27 серпня, в Дубенському замку, що на Рівненщині відбудеться «БЕАТА квест». Організатори запрошують команди в складі від 2 до 5 осіб.

- Легенда Дубенського замку оповідає про хоробру племінницю князя Острозького, яка зуміла власноруч запобігти захопленню замку монголо-татарським військом. Запрошуємо вас поринути в атмосферу легенди Дубенського замку, допомогти Беаті подолати татарського султана та продовжити своє весілля. Завданням для команд - якнайшвидше знайти всі точки та сфотогражфуватись біля них, - розповідає керівник ВП ГО "Національний Альянс" в Рівненській області Ольга Ворончук.

Участь у квесті безкоштовна. Реєстрація команд триває до 25 серпня включно за посиланням http://bit.ly/2xoEav6 (14+). З собою команди повинні мати ліхтарик та фотоапарат. Поспішайте, кількість команд обмежена.

Переможців очікують призи.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.