Рівняни зможуть побачити "Війномир'я"

  • АНОНСИ
Втр, 08/22/2017 - 11:52

У вівторок, 22 серпня, о 15:00 у Рівненському краєзнавчому музеї презентують мистецький проект «Війномир’я», який присвячений Дню Незалежності України.

Це виставка світлин відомого рівненського фотографа Олександра Харвата. Митець побував три дні на лінії фронту. За його словами, фото «Війномир’я» – це прості, не парадні сюжети звичайних людей на незвичайній роботі.

Також у рамках проекту - презентація авторської ікони столичного художника Юрія Нікітіна «Богородиця військова».

Крім того, в ТЦ «Злата Плаза» для рівнян представлять виставку фотографій ветерана АТО з Чернівців Карена Гамбаряна «Портрети, що пахнуть димом». Під час перебування в АТО військовий фіксував на світлинах цікаві моменти військового життя – «війни поза війною».

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.