На День міста рівняни долатимуть «Дорогу до безвізу» та підкорятимуть «Небо в клітинку»

  • АНОНСИ
Суб, 08/12/2017 - 14:04

В неділю, 27 серпня, на День міста Рівне, в обласному центрі відбудеться унікальний забіг з перешкодами – Start Trek «Виклик міста». Авторами ідеї проведення такого заходу стали місцеве «Радіо Трек», мережа мотузкових парків «Тарзан» та управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненської міської ради. Схожі забіги з перешкодами вже стали традиційними та масовими в Америці, однак для України даний захід є новинкою.

– Можливо, ця подія набуде такого масштабу і формату, як у 2006 році  вишитий рекорд на День Незалежності. Потім вишиті рекорди почали встановлювати по всій Україні. Ми хочемо презентувати подію, яка вже багато років відбувається у Нью-Йорку, але там трохи інші параметри. Хоча багато з того, що відбуватиметься у нас, ми «здерли» з нью-йоркського проекту, – розповіла заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська.

Планується, що учасники «Виклику міста» долатимуть різноманітні перешкоди центром Рівного – від стадіону «Авангард» до парку Шевченка. Серед переможців будуть розіграні призи та окремий презент від міського голови Володимира Хомка. У своєрідному змагальному марафоні братимуть участь як чоловіки, так і жінки. Кожен учасник заходу повинен сплатити матеріальний внесок у розмірі 100 гривень.

– Найбільше туристів приїжджають в Рівне, щоб подивитися «Тунель кохання». Але в нас окрім нього є дуже багато гарних місць. Ідея цього марафону зовсім не схожа на нью-йоркську. Всі перешкоди, які ми придумали, не подібні до будь-яких інших змагань. Вони матимуть оригінальні назви: наприклад «Дорога до безвізу», «Небо в клітинку», «Піраміда Хеопса», «Душ Шарко», «Телепорт», «Чорна вдова», «Бебі-бум», «Куля-дура» та інші. Всі ці перешкоди будуть унікальними і їх буде досить легко здолати. Після середини марафону всіх учасників забігу працівники рятувальної служби будуть гасити, – розповідає співорганізатор заходу, керівник мережі мотузкових парків «Тарзан» Олександр Петров.

Рівненські рятувальники та поліцейські вирішили долучитися до проведення заходу. Працівники ДСНС додадуть у змагальну програму дві власні перешкоди. А за словами начальника патрульної поліції Рівного Сергія Мерчука, подібні заходи будуть корисними не лише для міста, а й для поліції.

Організатори «Виклику міста» планують, що змагання привернуть увагу сотень людей. Основна частина коштів, виручених від внесків учасників, буде направлена на призи для переможців. Окрім цього, частину грошей планують передати місцевому режисеру, щоб він зняв невеличке кіно про Рівне. Шукатимуть також спонсорів.

Загалом учасники долатимуть трасу довжиною більше трьох кілометрів. Перед початком забігу біля стадіону «Авангард» відбуватиметься реєстрація. Організатори також планують запровадити попередню реєстрацію в Інтернеті. Значно полегшить проведення змагань перекриття на День міста центральної частини Рівного, через яку бігтимуть учасники.

Саме дійство зніматимуть 15 відеооператорів, також для зйомки будуть використані три квадрокоптери. До організації «Виклику міста» запрошуються волонтери.  Участь у змаганнях зможуть взяти лише повнолітні. Подолання всієї траси в середньому займе 30 хвилин.

Автори унікального пробігу сподіваються, що «Виклик міста» урізноманітнить святкування Дня міста Рівного, а сам захід припаде до душі містянам та гостям обласного центру.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.