Хто приїде до Рівного на Art Jazz 2017

  • АНОНСИ
Суб, 08/12/2017 - 12:36

25-27 серпня у Рівному проходитиме щорічний фестиваль Art Jazz 2017. Усіх поціновувачів якісного джазу чекатимуть яскраві виконавці, море музики та магія неповторних голосів. Зокрема на цьогорічний фестиваль до Рівного завітають давні друзі – етно-джазовий колектив Shockolad. Серед сюрпризів - музиканти готують спільний виступ на сцені Art Jazz 2017 разом із зірковою вокалісткою з оригінальним голосом  Брією Блессінг.

Тож уже 25 серпня гості фестивалю зможуть зануритись у магічний світ українських мелодій у джазі. В репертуарі - авторські композиції Ігоря Гнидина, Анастасії Литвинюк та Брії Блессінг, створені на основі українського фольклору та інтерпретовані в оригінальне джазове звучання. А також презентація нових аранжувань пісень Івасюка.

Крім цього, до Рівного завітає  і романтичний дует київських музикантів: піаніста Павла Ігнатьєва та вокалістки Катіко Пурцеладзе. Їхня музика - це поєднання легкості та глибини, свободи душі та радості, світлого смутку та несподіваних прийомів.

Кожен з музикантів реалізував себе сольно і як учасник інших колективів. У Павла Ігнатьєва є десять сольних альбомів у стилі неокласики та джазу, спільні роботи з гуртом Бумбокс та Сергієм Бабкіним.

Катіко - вокалістка з ароматом грузинського колориту, актриса, учасниця джазового колективу “JT Fresh”, який виступав на фестивалі “ART JAZZ” в 2010 році. Голос Катіко можна почути в головних ролях українського дубляжу мультфільмів-мюзиклів від “Walt Disney Studios”.

На фестивалі піаніст-віртуоз та джазова вокалістка  представлять нову програму, що складається з авторських композицій та джазових стандартів в оригінальному авторському виконанні. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Організатори ювілейного фестивалю «Art Jazz» розповіли перші новини

Квитки можна знайти:
• Рівне - офіційний call-центр: (097) 98-07-117
• Рівне - в кав'ярні Kavasutra ( вул.Пересопницька, 8)
• Костопіль - в Кав'ярня "Rafinad" (вул. 8 березня, 11)
• Здолбунів - Микола Мокрик (098-9918200, 093-2568700)

Також квитки можна придбати онлайн на kasa.in.ua
• 25.08 - https://kasa.in.ua/art-jazz-2017
• 26.08 - https://kasa.in.ua/art-jazz-2017-rivne

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.