У Рівному відбудеться ІІ міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії»

  • АНОНСИ
Птн, 08/11/2017 - 14:57

У Рівному готуються до Міжнародного кінофестивалю «Місто Мрії». Він триватиме упродовж 5 днів, з 26 по 30 вересня, а на гостей чекатимуть кінопокази і майстер-класи. Кінодійство такого масштабу у місті відбуватиметься вже вдруге.

Тим часом організатори фестивалю завершили прийом конкурсних робіт. Це як документальні, так і ігрові фільми. Також представлені короткометражки і повний метр. Загалом географія учасників доволі широка – більше 40 країн. Цьогоріч свої фільми надсилали навіть автори з  Непалу.

Вже невдовзі експерти із понад двох сотень робіт оберуть ті, які будуть представлені в конкурсній програмі. 

Крім цього, під час фестивалю, в рамках Днів білоруського кіно, відбудуться безкоштовні покази фільмів кіностудії БІЛОРУСЬФІЛЬМ, представлених в позаконкурсній програмі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Зелене світло» Рівненському міжнародному кінофестивалю «Місто мрії»

 Карта світу, на якій виділено країни, з яких надсилалися роботи на кінофестиваль "Місто Мрії". Як бачимо, Рівне не оминув увагою жоден з континентів.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.