Маленьким рівнянам пропонують веселі канікули з Альянс Франсез

  • АНОНСИ
Чтв, 08/10/2017 - 17:48

З 14 по 25 серпня Альянс Франсез міста Рівного відчиняє свої двері, щоб малі та дорослі змогли зануритись в атмосферу Франції. У цей період у Рівному діятиме Франкомовний літній табір, де окрім розваг з друзями вас чекатиме інтенсивне вивчення французької мови.

Всі заняття, зарядки та ігри в таборі від Альянс Франсез проводяться виключно французькою мовою. І тільки вийшовши за територію, під час екскурсій та походів, маленькі французи зможуть спілкуватись українською.

Вартість участі - 400 гривнь в тиждень. В неї входить похід в кіно, зоопарк, кафе, сніданки, закупка матеріалів на майстер-класи та творчі майстерні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Діти Рівненщини вивчатимуть іноземну мову в літніх таборах

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.