Атомники запрошують рівнян взяти участь у веломарафоні «100 ВЕЛОwatt»

  • АНОНСИ
Чтв, 08/10/2017 - 16:39

12 серпня на Рівненщині проведуть веломарафон «100 ВЕЛОwatt». Це маршрут протяжністю 100 км від Рівненської атомної електростанції з фінішем на березі перлини Полісся - Білого озера.

Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» - це велозаїзд, велопробіг та велоперегони. Формат вибираєте Ви! Ліміт часу для подолання дистанції у 100 км - 10 годин! Маршрут проходить переважно другорядними автошляхами з твердим покриттям, є декілька секцій бруківки та грунту. На дистанції буде організований пункт харчування.

Організатори марафону організовують трансфер групи підтримки учасника на місце фінішу. Після закриття фінішу буде організований трансфер у м. Вараш. Учасники зможуть передати свої речі на місце фінішу/КП.

Після подолання марафону охочі можуть залишитись на ночівлю/відпочинок на базі РОК «Біле озеро»: зняти будиночок або у наметовому містечку (маючи власний намет).

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості. 

Перед стартом марафону учасники «100 ВЕЛОwatt» матимуть можливість відвідати інформаційний центр «Полісся», де зможуть познайомитись з процесом виробництва електроенергії на РАЕС. Старт веломарафону від Пристанційної площі Рівненської атомної електростанції.

Участь БЕЗКОШТОВНА! Організатори запрошують приєднуватись усіх бажаючих!

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.