Атомники запрошують рівнян взяти участь у веломарафоні «100 ВЕЛОwatt»

  • АНОНСИ
Чтв, 08/10/2017 - 16:39

12 серпня на Рівненщині проведуть веломарафон «100 ВЕЛОwatt». Це маршрут протяжністю 100 км від Рівненської атомної електростанції з фінішем на березі перлини Полісся - Білого озера.

Веломарафон «100 ВЕЛОwatt» - це велозаїзд, велопробіг та велоперегони. Формат вибираєте Ви! Ліміт часу для подолання дистанції у 100 км - 10 годин! Маршрут проходить переважно другорядними автошляхами з твердим покриттям, є декілька секцій бруківки та грунту. На дистанції буде організований пункт харчування.

Організатори марафону організовують трансфер групи підтримки учасника на місце фінішу. Після закриття фінішу буде організований трансфер у м. Вараш. Учасники зможуть передати свої речі на місце фінішу/КП.

Після подолання марафону охочі можуть залишитись на ночівлю/відпочинок на базі РОК «Біле озеро»: зняти будиночок або у наметовому містечку (маючи власний намет).

Реабілітаційно-оздоровчий комплекс «Біле озеро» розташований на березі цілющого озера Біле. Навколо комплексу розкинулося Білоозерське лісництво Рівненського природного заповідника. Це єдине в Україні озеро з підвищеним вмістом гліцерину у воді, через що вода має надзвичайні цілющі властивості. 

Перед стартом марафону учасники «100 ВЕЛОwatt» матимуть можливість відвідати інформаційний центр «Полісся», де зможуть познайомитись з процесом виробництва електроенергії на РАЕС. Старт веломарафону від Пристанційної площі Рівненської атомної електростанції.

Участь БЕЗКОШТОВНА! Організатори запрошують приєднуватись усіх бажаючих!

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.