У Рівному відбудеться забіг у вишиванках

  • АНОНСИ
Срд, 08/09/2017 - 12:20

24 серпня, на день Незалежності у Рівному відбудеться традиційний патріотичний забіг у вишиванках. RIVNE PATRIOTIC RUN 2017 є частиною всеукраїнської бігової ініціативи «Забіг у вишиванках» (Vyshyvanka Run) та спортивним святом для рівнян та гостей міста будь-якого віку.

Захід розпочнеться 24 серпня о 17.00 на Майдані Незалежності. Траса пробігу пролягатиме центральними вулицями Рівного. Покриття – 100% асфальт.

Для бігунів-початківців та дітей доступна дистанція у 1,1 км. Для бігунів з мінімальним досвідом або добре спортивно підготовлених осіб – 5 км. Для найбільш витривалих – 10 км.

Перед початком старту місцеві майстрині будуть розфарбовувати учасників змагань у патріотичні кольори, будуть проводитися конкурси, вікторини.

Учасників та глядачів розважатиме діджей.

Реєстрація - 100 гривень - на сайті http://vyshyvanka-rivne.timingevents.com/.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На День міста рівняни долатимуть «Дорогу до безвізу» та підкорятимуть «Небо в клітинку»

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.