У Рівному відбудеться великий стадіонний концерт Олега Винника

  • АНОНСИ
Втр, 08/29/2017 - 14:13

10 вересня з новою концертною програмою у Рівне приїде підкорювач жіночих сердець Олег Винник, аби вкотре довести, що по праву визнаний одним з найпопулярніших виконавців України. Більше того, за недавніми дослідженнями, пісні Олега Винника увійшли до ТОП-3 по кількості скачувань у соцмережах, бо їх дійсно люблять мільйони.

Гастрольний графік Олега Винника розписаний на декілька місяців вперед, а концерти проходять із незмінними аншлагами. Кожен його виступ - це незабутнє шоу, фантастичний сплав ліричного голосу, мегапотужної енергетики, щирості, загального шаленства й ейфорії - саме той випадок, коли «счастья много не бывает!»

Зважаючи на попередню практику, на концерти Олега Винника в Рівному квитки розкуповуються дуже швидко і всі бажаючі не мають можливості потрапити на виступ улюбленого артиста. Аби всі-всі могли насолодитися виступом талановитого співака, організатори концерту івент–агенція «Мегаподія» дають таку можливість та вперше організовують концерт артиста на стадіоні «Мототрек».

Натомість рівненських прихильників Олег Винник порадує своїми новими піснями та всенародно улюбленими хітами: «Счастье», «Здравствуй, невеста», «О тебе», «Ангел», «Возьми меня в свой плен», «Плачут иконы», «Мої батьки», «Вовчиця», «Роксолана» та багатьма іншими.

Квитки:

➡ Злата Плаза магазин MUZZON / 46-04-22

➡ Автовокзал магазин MUZZON / 46-08-66

➡ Брендована палатка МЕГАПОДІЇ на майдані Незалежності

➡ Мережа брендованих кав’ярень «BARKAS COFE»

➡ Мережа кав’ярень «БАЗІКАЛО»

➡ Кав’ярня «DOMINO» (Курчатова 18)

➡ Придбати Он-Лайн: kasa.in.ua/velikij-koncert-oleg-vinnik

Початок концерту в неділю, 10 вересня, о 18:00.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.