У ці вихідні у Рівному навчатимуть знімати кіно

  • АНОНСИ
Птн, 05/19/2017 - 14:21

У Рівному продовжує роботу проект «Кіношкола», в рамках якого безкоштовні майстер-класи для рівнян дають знані кінематографісти, артисти та кінознавці. Нині вже відбулося 8 майстер-класів, які викликали неабияку зацікавленість у слухачів. Попереду ще більше десятка цікавих занять, як теоретичних, так і практичних, під час яких лектори говоритимуть про сценарну, режисерську, операторську майстерність, а також про документальне кіно, кастинги та професію актора.

Наступні майстер-класи відбудуться в ці вихідні, 19 та 20 травня. Сценарист і скріптдоктор Марія Вайно розкриватиме секрети сценарної майстерності, а кінорежисер Іван Сергієнко проведе три майстер-класи на загальну тему  — «Зйомки фільму за 24 години». Відбудуться вони 20 травня о 17:30 і 21 травня о 10:00.  Першого дня за допомогою слухачів буде створено сценарій, а наступного дня за цим сценарієм зніматиметься короткометражний фільм. Завершення дня буде присвячено постпродакшну стрічки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Кіношники» зі столиці даватимуть безкоштовні майстер-класи у Рівному

Вайно Марія Ідея. Засновок. Логлайн. Архітектоніка кіносценарію (дві поворотні точки динамічного розвитку дії). 19.05.17 18:30
Основні позиції та етапи роботи над кіносценарієм. 20.05.17

12:00

Зміна характеру героя. «Вісьовий герой» як рушій дії в написанні кіносценарію. «Оркестровка героїв» 20.05.17 14:30
       

Увага! У графіку майстер-класів відбулися зміни, тож лекції Віри Яковенко, яка нині задіяна на зйомках картини у столиці, переносяться на наступні дні.

На згадані вище заняття запрошуються усі бажаючі: можна брати з собою, камеру, штатив, ноутбук, планшет, або приходити зі своїми ідеями фільмів чи бажанням отримати роль. Обмежень не існує.

Реєстрація на майстер-класи —  https://goo.gl/9aAOOA

Місце проведення Кіношколи: Соборна, 11, НУВГП, центральний корпус, 162 аудиторія ПРОСТІР.

Нагадаємо, Кіношкола у Рівному відбувається за підтримки управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому та ГО ФРІ й «ПРОСТІР».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тетяна Юрікова розповіла у Рівному, як «за недорого» стати успішним актором в українському кіно

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.