Рівненський письменник презентує новий роман у жанрі альтернативної історії

  • АНОНСИ
Птн, 05/19/2017 - 11:26

«Харків 1938» - так називається новий роман українського письменника Олександра Ірванця, який незабаром він презентує у Рівному. Подейкують, книга близька до того, щоб стати однією з найгарячіших літературних новинок цього року.

Після 7-річної паузи рівненський письменник знову вирішив потішити своїх шанувальників романом у жанрі альтернативної історії. Раніше Олександр Ірванець вже експлуатував його у романі «Рівне/Ровно». Нині, обіцяє автор, обійдеться без надмірної фантастики, якщо не вважати фантастикою маніпулювання знайомими історичними подіями й постатями.

Сюжет розкриває альтернативний розвиток подій початку ХХ століття, де Україна впродовж 1920-1930 років не прогнулася під СРСР, а відтіснила його, поступившись Кубанню та Білгородщиною. Сама ж Україна на той час називається УРСР, але за класичною абревіатурою ховається інша назва – Українська Робітничо-Селянська Республіка з націонал-комунізмом як основним суспільним ладом на чолі.

Відомий критик Ганна Улюра говорить про роман «Харків 1938» так:

«Це роман-памфлет: всі дієві особи мають прототипи. Якщо кожен із живих прототипів кожного прохідного персонажа купить по примірнику, припущу: бути «Харкову 1938» бестселером».

Роман виходить у видавництві Laurus і обіцяє справдити сподівання поціновувачів таланту Олександрі Ірванця.

Презентація роману відбудеться 24 травня о 18:30 у приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки, Актова зала.

Вхід вільний, але за обов’язковою реєстрацією: https://goo.gl/b9GRYZ

Організатори заходу: ГО «Література.РВ».

Додаткова інформація: (099) 705 91 47 – Іванна, керівник прес-центру.

Крім цього, літературний сезон у Рівному продовжується! ГО «Література.RV» ще має чим здивувати рівнян. Вже 29 травня відбудеться презентація збірки оповідань письменника Олександра Михеда «Транзишн». Слідкуйте за анонсами в соц.мережах організації!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ірванець розповів рівнянам про свій майбутній "антиукраїнський" роман

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.