У Рівному колядуватимуть джаз-музиканти

  • АНОНСИ
Втр, 01/10/2017 - 15:58

У четвер, 12 січня, о 19:30 у Рівному колядуватимуть «Коляда Квартет feat. Настя Друзюк». На запрошення джазового клубу «ДжЕм» на сцені бар-ресторану «Блюz&Jazz»: Настя Друзюк (вокал), Роман Коляда (фортепіано, клавішні), Віктор Соломін (домра, акордеон), Владислав Чухліб (бас-гітара), Роман Яковчук (ударні).

У програмі: авторська музика в аранжуванні Віктора Соломіна, джазові композиції, фантазії на теми Й.С.Баха, А.П'яццоли, Д.Гіллеспі, П.Дезмонда, Р.Коляди, В.Соломіна, народні пісні у джазовій манері та звичайно, родзинка - фірмова Колядівська лірика. 

Вперше український піаніст-імпровізатор та композитор Роман Коляда грав у рівненському  «Джемі» у програмі «Щедрий вечір з добрим джазом» разом з гуртом «Шоколад». Нині ж виведе на сцену власний колектив «Коляда Квартет» разом з вокалісткою Настею Друзюк.

- Ми зіграємо багато різної музики, але звісно ж, будуть і колядки. З Різдвом Христовим! Веселих свят і смачної куті! – написав на сторінці заходу у ФБ Роман Коляда. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному звучали колядки у джазовому аранжуванні

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.