Сьогодні відкриється фотовиставка "Рівне. День за днем"

  • АНОНСИ
Чтв, 01/05/2017 - 10:17

Сьогодні, 5 січня, о 15 год. у Виставковій залі Міського будинку культури  відбудеться відкриття виставки-конкурсу репортерської фотографії "Рівне - 2016. День за днем". Такого проекту на сьогоднішній день немає жоден з регіонів в Україні і організатори планують зробити його щорічним фотографічним підведенням підсумків року.

Конкурс «Рівне. День за днем» - це можливість створення якісного фотолітопису нашого міста та краю, підвищення рівня фотожурналістики, сприяння якіснішому фотографічному висвітленню подій, популяризація документальної фотографії та ствердження її значимості у сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницька та навчальна роль, заохочення та відзначення кращих репортерів. 

Усі бажаючі мали можливість до 25 грудня надіслати на конкурс свої світлини, які об"єднані спільною тематикою "Повсякденне життя міста та Рівненщини у всіх його проявах, проблемах, досягненнях". На відкритті відбудеться нагородження переможців. Експозиція діятиме протягом двох тижнів до 18 січня  щодня з 10 до 18 год (окрім вихідних). Вхід вільний.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.