Завтра у Рівному святкуватимуть «Золотіївські ряди» - свято меду і трави

  • АНОНСИ
Суб, 08/13/2016 - 12:57

14 серпня, на Маковія, в рамках відзначення 505-річчя Золотієва – колишнього передмістя Рівного, а нині його повноправного району – на центральній вулиці Золотієва Олексинській відбудеться Свято меду і трави «Золотіївські ряди». Свято організовує депутат Рівненської міської ради Любов Романюк за підтримки міського Управління культури і туризму.

На заході можна буде поспілкуватися з відомими пасічниками і травниками з Рівненщини, відвідати ярмарок меду і корисних лікарських трав, побачити музейні світлини старого міста, дізнатись історії корінних золотіївців… А також гостей чекають частування, ігри, конкурси, народні забави, майстер-класи на різну тематику - соломоплетіння, гончарство, етно-колористика, квітковий дизайн тощо. Цікаве дозвілля влаштують і для дітлахів, а по закінченню гостей фестивалю «Золотіївські ряди» очікує святковий концерт.

- Свято меду розпочнеться з освячення, тож усе, що привезуть рівняни у своїх кошика з додому, матиме Боже благословення! – повідомила Любов Романюк. 

Початок о 13:00. Доїхати до Золотіїва можна маршрутами №№ 43, 44, 35, 65.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.