Непоправна втрата вітчизняної промисловості: не стало Дмитра Червонюка

Чтв, 06/08/2017 - 23:35

На фото: Дмитро Червонюк дає інтерв'ю газеті "Сегодня", 07 червня 2017 року. Автор - Світлана Герасимчук

Сьогодні близько опівдня у жахливій ДТП поблизу міста Коростишів Житомирської області загинув 23-річний Дмитро Червонюк - керівник проекту Goldi Jeans, син Олега і Галини Червонюків, власників Рівненського льонокомбінату і ТМ "Goldi-Льонокомбінат", що є на сьогодні найбільшим вітчизняним рітейлером готового одягу.

На фото: Дмитро Червонюк із батьком на виробництві Автор - Анатолій Похилюк

Саме Дмитро Червонюк, котрий наразі завершував своє навчанням за фахом технолога текстильного виробництва в університеті міста Ройтлінген (Німеччина), став ініціатором і керівником проекту із запуску нової лінійки продукції під ТМ "Льонокомбінат-Goldi" - Goldi Jeans. Це мали стати перші українські джинси, виключно вітчизняного бренду. На жаль, молоде життя обірвалося на самому старті, у розпал натхнення і продуктивності. Дмитро горів цим проектом, вкладав у нього багато зусиль. Після повернення з навчання у Німеччині планував осісти у Рівному і вже підшукав житло.

У процесі вивчення зразків. Фото газети "Сегодня"

Цими днями Дмитро Червонюк приїхав до України саме з виробничих питань, адже тривала завершальна стадія розробки інженерного проекту з монтажу обладнання для обробки джинсів. У четвер, 8 червня він повертався з Києва і на трасі його мотоцикл зіткнувся з вантажівкою КрАЗ, котра здійснювала розворот із лівого ряду. За інформацією патрульної поліції, першою на місце трагедії прибула "швидка". Дмитра Червонюка доправили до Коростишівської ЦМЛ, однак, його травми виявилися несумісними з життям. 

На фото: Роботи не боявся. Під час реконструкції швейної фабрики у м.Волочиськ (Хмельниччина) Зі сторінки Дмитра Червонюка у мережі Facebook

Напередодні Дмитро ще встиг поділитися своїми напрацюваннями і планами з журналістами столичного видання "Сегодня", котрі завітали на Рівненський льонокомбінат саме через зацікавлення виробництвом джинсів. А також готувався разом із колективом зустріти День працівників легкої промисловості, котрий відзначатимуть в Україні вже цієї неділі.

Дмитро Червонюк мріяв докласти праці заради відбудови України, щоб наші прапори майоріли по всьому світу. Зі сторінки у мережі Facebook

В особі Дмитра Червонюка Україна втратила не лише молоде життя, свого громадянина, а й фахівця і справжню надію вітчизняної легкої промисловості та держави в цілому. 

Редакція сайту "ГОЛОСНО" глибоко сумує з приводу непоправної втрати разом із сім'єю Дмитра та колективом компанії "Льонокомбінат-Goldi". 

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.