"Фіолет" і GOLDI не розголошують деталей спільного проекту (ФОТО)

Срд, 05/17/2017 - 17:49

Музиканти гурту "Фіолет" та найбільший вітчизняний бренд одягу "Льонокомбінат-Goldi" започатковують спільний проект.
Про це недвозначно свідчать фото, котрі представники гурту та Рівненського льонокомбінату виклали у соцмережах.

На фото: гітарист "Фіолету" Максим Міщенко, дизайнер Рівненського льонокомбінату Дарина Уманець,
бас-гітарист "Фіолету" Дмитро Кірічок, керівник медіагрупи Рівненського льонокомбінату Світлана Герасимчук, вокаліст і засновник гурту "Фіолет" Сергій Мартинюк,
ударник "Фіолету" Антон Панфілов, дизайнер Рівненського льонокомбінату Валентина Климова

Зокрема, судячи з дописів, днями музиканти "Фіолету" побували на виробництві Рівненського льонокомбінату.

Оновлений "Фіолет" в одному з фарбувальних цехів Рівненського льонокомбінату

Процес принтування полотна справді заворожує

"Наша нова потужна команда!" - підписала це фото керівник медіагрупи Льонокомбінат -  GOLDI Світлана Герасимчук

А згодом музиканти виклали ще й світлини з першої фотосесії свого оновленого складу в одязі "Льонокомбінат - GOLDI".

"Декілька слів про людей, дякуючи яким ми маємо перед стартом фестивального сезону свіжий фотосет. За чудові фото, розуміння і оперативність дякуємо 
Миха Хайкин. За якісний візаж, грим та гарний настрій щиро дякуємо Olga Satin. За вдале поповнення нашого гардеробу та початок плідної діяльності, повага та респект Goldi та особисто Світлана Герасимчук і Олег Червонюк. Вже невдовзі зустрінемося!", - написали музиканти на офіційній сторінці гурту у мережі Facebook.

- Наразі ми збережемо розумну інтригу і не будемо розголошувати усіх деталей співпраці Рівненського льонокомбінату і ТМ GOLDI з гуртом "Фіолет". Безумовно, наша зустріч із хлопцями невипадкова, адже усе в цьому світі тримається на людських стосунках і зв'язках. А "Фіолет" із "Льонокомбінат-Goldi" пов'язує те, що ці бренди - загальноукраїнського і навіть європейського рівня, але мають рівненське походження. Зокрема, рівно половина складу нинішнього "Фіолету" родом звідси. (Лідер гурту Сергій Мартинюк родом із Дубно, а бас-гітарист Дмитро Кірічок - із Рівного, - авт.). Наразі ми стартували з невеликої фотосесії, в якій хлопці вбрані в одяг нашого виробництва. Але, повторюся, це лише невеличкий фрагмент на знак початку значно масштабнішої і цікавішої спрівпраці, від котрої виграють усі шанувальники якісного вітчизняного одягу і якісної вітчизняної музики, - коментує керівник медіагрупи Рівненського льонокомбінату Світлана Герасимчук.

Музиканти "Фіолету" в закрійному цеху Льонокомбінату

Нагадаємо, презентація нової команди "Фіолету" відбулася близько двох тижнів тому. Свій перший спільний концерт хлопці відіграли у столиці 7 травня. Наразі "Фіолет" складається із незмінного лідера - вокаліста й автора текстів Сергія Мартинюка (Колоса), гітариста Максима Міщенка, ударника Антона Панфілова та бас-гітариста Дмитра Кірічка. 

Читайте також: Музиканта з Рівненщини не пустили в Білорусь, бо організовує «Бандерштат»?

Рівненський льонокомбінат упевнено завойовує український ринок

Рівненський льонокомбінат відкрив магазин на Хрещатику

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.