Рівненські священики заколядували текстильникам (ФОТО, ВІДЕО)

Птн, 01/13/2017 - 12:57

Хор духовенства Рівненської єпархії Української православної церкви Київського патріархату «Анафора» з благословення Високопреосвященнійшого Іларіона, архієпископа Рівненського і Острозького напередодні Дня пам’яті святителя Василія Великого завітав із різдвяними піснеспівами та колядками на Рівненський льонокомбінат.

Високий професійний рівень хорового співу духовенства, ретельно підібраний репертуар та натхненне виконання подарували світлі й радісні хвилини працівникам текстильного підприємства.

Колектив щиро і тепло приймав хор «Анафора» під керівництвом регента Ольги Тимків на  своїх робочих місцях, від усього серця працівники дякували духовенству Рівненської єпархії за радісну звістку про народження Христа.

До слова, напередодні Різдва хор «Анафора» за високий рівень виконання та репертуару здобув срібний диплом на Варшавському різдвяному фестивалі.

Такі привітання від хору «Анафора» для колективу лідера легкої промисловості України вже стали традиційними.

Щороку у період зимових свят духовенство Рівненської єпархії приходить на Рівненський льонокомбінат, щоб гідно віншувати його працівників на чолі з Олегом Червонюком із Різдвом Христовим.

 

Пощастило почути колядки у неперевершеному виконанні духівників і покупцям, котрі саме завітали до рівненського фірмового магазину «Льонокомбінат» на Фабричній, 12.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.