Депутат Рівнеради пропонує забудувати парк

Пон, 11/28/2016 - 17:37

Депутат Рівнеради від фракції ВО "Батьківщина" Олександр Нестерук подав проект рішення, за яким пропонує ТзОВ «Обласна ветеранська спілка учасників АТО Рівненщини» (засновники – Валентин Пахолюк та Андрій Бабійчук) віддати 70 соток для будівництва багатоповерхового будинку в рекреаційній зоні - у парку на Пагорбі Слави. Відповідний проект рішення оприлюднений на сайті Рівненської міської ради.

Водночас, сам депутат у коментарі сайту "4 влада" зізнався, що цього питання ще не вивчав. Мовляв, пропозицію організувати будівництво в рекреаційній зоні, де законом будувати житло заборонено, він подав, а розбиратися буде згодом.

– Я зараз не буду коментувати, бо позиція поки не визначена, – каже Олександр Нестерук. – Поки я сам не розберуся, не можу нічого вам сказати. Знаю, що там був на 8-ми сотках якийсь туалет, люди мають там якесь право власності на цей туалет (нагадаємо, рішення суду першої інстанції про визнання права власності на так звану незавершену будівлю, котре  базується на сфальшованих висновках експерта, законної сили ще не набуло авт.). Ситуація неоднозначна, і зараз рубанути – сказати я за те чи за те – я не можу. Буду розбиратися прискіпливо, бо не хочу, щоб був якийсь негатив у мою сторону.

Наразі депутат запевнив, що не підтримуватиме власний проект рішення, якщо справді ідеться про рекреаційну зону.

Виглядає дивним, що Олександр Нестерук навіть не поглянув у земельний кадастр, щоб переконатися чи справді можна клопотати перед міськрадою про таку ділянку.

Земельна ділянка площею майже 22 га,  на частині території котрої (близько 70-ти соток) велося незаконне будівництво і яку тепер АТОвці просять віддати їм також під будівництво, у відповідності до рішення Рівненської міської ради від 15.11.2012 №2558 передана у постійне користування та в оренду на 49 років КП «Рівненський міський трест зеленого господарства» і має цільове призначення – будівництво та обслуговування обєктів рекреаційного призначення

 

Коментарі

а може цей ,,депутат,, намітив і собі клапоть земельки?

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.